Akbay
01 / 01
Architecture buro

iş süreci nasıl işliyor

Hizmet alanlarımız

Hizmet

Kısaca Biz

2002 yılından beri bu sektörde bulunan kurucular tarafından 2014 yılında ANKARA’DA da “AKBAY AKRİLİK” adıyla kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle titizliyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen AKBAY AKRİLİK uzman kadrosu ile müşterimizin akrilik tezgah taleplerine cevap vermektedir.

Fabrika Fotoğraflarımız

« 4 arasında 7 »

Hizmet Alanlarımız

10

Yıldır sizlere profesyonel
hizmet vermekteyiz

Referanslarımız

Bize Ulaşın

iletişim
0532 617 15 10
0536 931 25 19
akbaygrup@outlook.com
Çamlıtepe Caddesi No: 156/B Siteler – ANKARA
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong

Akrilik Masif Yüzey, masif tezgahlar için özel bir döküm yöntemi ve tekniği kullanılarak doğal mineraller ve akriliğin birleştirilmesiyle elde edilen %100 akrilik esaslı yüzey kaplama malzemesidir.

Masif yüzeyli akrilik masif malzemeler özellikle mutfak tezgâhları ve banyo bankoları, tekneler, fast food, otel, hastane ve laboratuvar tezgahları, alışveriş merkezlerinin iç ve dış mekanlarında kısacası hijyenik ve keyifli hayal ettiğiniz her yerde uygulanabilir. dokunuş, en karmaşık mimari detaylar modern çizgilere uygulanabilir. Estetik özellikleri ve üstün performansı sayesinde dönüşen ve sınırsız kullanım özgürlüğü sağlayan ideal yüzey malzemesidir.

Ayrıca homojen ve esnek yapısı ve dikişlerin olmaması nedeniyle polyester, laminat ve doğal taşlardan çok daha kullanışlı ve üstündür.

Solid akrilik solidleri benzer ürünlerden ayıran en önemli özelliği 60’ın üzerinde renk ve doku seçeneği ile düz renk veya granit görünüme sahip olmalarıdır.

Sert ve gözeneksiz yüzeyi hijyenik olduğundan mikrop ve bakteri barındırmaz. Herhangi bir basit malzeme ile temizlenebilir, derzler görünmez, rengi solmaz, yanmaz ve ultraviyole ışınlarına dayanıklıdır. Sitrik, asetik ve benzeri asitlere ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

Akrilik, günümüzde yaygın olarak kullanılan son derece hijyenik bir polimer türüdür. Akrilik, küvet, duş ve aydınlatmada yüksek kalitesi nedeniyle tercih edilmektedir.

Ayrıca akrilik esaslı organik camlar, “kontakt lensler”, damak ve diş protezleri kullanılmaktadır. Alüminyum trihidrat (A.T.H) içeriğinden dolayı kendiliğinden söner. ATH’nin mide ilaçlarında da kullanıldığı bilinmektedir.

Masif yüzey akrilik tezgahlar, bu iki malzemenin özel bir şekilde basınç ve ısıtma altında katalizörlerle birleştirilmesiyle üretilir. Renkli bir mineral ve diğer katkı maddelerinin eklenmesiyle doğal granit görünümü alır.

Ankara Akrilik
Seokoloji