Hakkımızda

    Firmamız AKBAY GRUP 09.06.2014 yılında ANKARA'DA da kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle titizliyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen AKBAY GRUP uzman kadrosu ile müşterimizin akrilik tezgah taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan AKBAY GRUP faaliyette bulunduğu TÜRKİYE genelinde hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir .

ankara-akrilik

Markalarımız

Bazı Referanslarımız..


PARADISE TOWER ETLİK

Akbay Grup' tan yaptırdığım Akrilik mutfak tezgah ve banyo tezgahtan çok memnun kaldım.Birbirinden farklı renk seçenekleriyle dairelerimizin şekillerine göre en yakışanını bulmak çok kolay oldu.Teşekkürler Akbay Grup...

PARADISE TOWER ETLİK

TOKYAR İNŞAAT BATIKENT

Yapmış olduğumuz mutfaklara en uygun Akrilik banko tezgahı Akbay Grup'ta buldum.Her daireye özel tezgahlarıyla evlere en yakışan rengi bulmamda çok yardımcı oldular.

TOKYAR İNŞAAT BATIKENT

ŞAHANE MİMARLIK SİTELER

İşimi özenle yapan ve uzman kadrosuyla hazırladıkları özel tasarımlarıyla bize en uygun modelleri seçmemizde yardımcı olan Akbay Grup'a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

ŞAHANE MİMARLIK SİTELER

Hakkımızda

Updated on 2017-04-06T12:42:16+00:00, by admin.