Akbay
01 / 01

HAKKIMIZDA

profesyonel hizmet.

Firmamız AKBAY AKRİLİK 09.06.2014 yılında ANKARA'DA da kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle titizliyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen AKBAY AKRİLİK uzman kadrosu ile müşterimizin akrilik tezgah taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan AKBAY AKRİLİK faaliyette bulunduğu TÜRKİYE genelinde hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir .

Hizmet alanlarımız

Mutfak Tezgahları

Akrilik modern mutfakların yeni adı, hayal gücünüzün tam karşılığı akrilik ile şekillenir. Çünkü Akrilik esnek çözümler üretmemiz için kendini sizin hayallerinize, bizim hassas çizgilerimize bırakır. Tasarımın denge ile buluştuğu anda mucizelere dönüşür.

Banyo Tezgahları

Akrilik Eviyelerin, tezgahların ve duvar panellerinin ek yerlerini göremezsiniz. Çünkü aslında yoktur. Çünkü Akrilik buna imkân tanıyan özel bir malzemedir. Tam sonucu gördüğünüzde karşınızda ahenkle dans eden, modern bir görüntü oluşur.

Bankolar

Akrilik Mutfak Tezgahları ve komple mutfak çözümleri ile kişiye özel ve mekâna özel çözümler üretilebilir. Dayanıklı, uzun ömürlü, kolaylıkla temizlenebilen, sınırsız renk çeşidi, modern görüntüsü ve ekonomik çözüm önerileriyle çağdaş bir üründür.

HaritadaYerimiz

Akbay Grup

0536 931 25 19
akbaygrup@outlook.com
Altındağ/ANKARA

Bize Ulaşın

iletişim
0536 931 25 19
0532 617 15 10
akbaygrup@outlook.com
Çamlıtepe Caddesi No: 156/B Siteler – ANKARA
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong
Ankara Akrilik
Seokoloji